AKTUALIZACJA: 5.02.2017, 9:43 Policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z zabójstwem do którego doszło we wtorek (31.01) w Podniebylu. Do zatrzymania doszło w niedzielny poranek (5.02) w Krośnie.

 

Policja szuka sprawcy zbrodni, którą popełniono w Podniebylu (gmina Jedlicze). 59-letni mężczyzna- właściciel posesji, którego zwłoki znaleziono w budynku mieszkalnym zginął od ciosu zadanego siekierą. 

  • Ogłoszenia
  • Zamów jedzenie
  • Start
  • Wydarzenia
  • Więcej

Makabryczną zbrodnię, odkrył we wtorek (31.01) sąsiad. Niepokój zgłaszającego wzbudziły pogaszone światła w domu sąsiada. Przez okno jednego z pomieszczeń zauważył leżącego i nie dającego oznak życia znajomego. Gospodarstwo zamieszkiwało trzech mężczyzn. Policja poszukuje jednego z domowników, zniknął i nie ma z nim kontaktu.

Policjanci przybyli na miejsce ujawnili zwłoki 59-letniego mężczyzny, prawdopodobnie doszło do zabójstwa.- mówi Paweł Buczyński, rzecznik prasowy KMP w Krośnie  – Policjanci zatrzymali współlokatora mieszkającego z nieżyjącym mężczyzną, ustalamy inne osoby, które mogły uczestniczyć w tym zdarzeniu- wyjaśnia.

 

Przybyli na miejsce policjanci dostali się do wnętrza budynku, gdzie ujawnili zwłoki 59-letniego mężczyzny. Wstępnie ustalono, że doszło do zabójstwa ostrym narzędziem- siekierą. Funkcjonariusze zatrzymali współlokatora nieżyjącego mężczyzny, ale nadal trwają poszukiwania ostatniego z mężczyzn. Wiadomo też, że z domu zginęły jakieś pieniądze.

Osoba ta oczywiście może być groźna dla mieszkańców miejscowości, dlatego w te poszukiwania została zaangażowana tak duża liczba funkcjonariuszy, którzy również są uzbrojeni celu ewentualnej ochrony przed atakiem ze strony tego mężczyzny. – mówi Sławomir Merkwa, prokurator rejonowy w Krośnie 

 

Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych. Cały czas trwają czynności wyjaśniające i poszukiwanie ostatniego ze współlokatorów. Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia jego szczegółów.

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze