Wsobotnie, słoneczne popołudnie, 3 czerwca 2017 r. przy Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu odbył się Piknik Rodzinny. To już ósma edycja imprezy, która integruje uczniów, rodziców i nauczycieli, zagrzewając do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Tak było i w tym roku.

7
Jedną z ulubionych atrakcji dzieci są kule wodne. Nie mogło ich zabraknąć w upalny dzień.

Suche szaleństwo na wodzie czyli kule wodne

Kule wodne to atrakcja, która potrafi sprawić wiele przyjemności dzieciom. Sprawiła. – A rodzice, z którymi rozmawiałem zdradzili, że sami chętnie spróbowaliby. No cóż, może w przyszłym roku? (śmiech).

Atrakcji nie brakowało.

Dmuchana zjeżdżalnia, przejazd kucykiem, malowanie twarzy, występy wokalne i taneczne – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu.

– Staramy się przygotowywać różne atrakcje, żeby na piknik przychodziła nie tylko młodzież szkolna, ale całe rodziny z dziećmi – mówi Piotr Waśko, przewodniczący Rady Rodziców. – Cieszymy się, że frekwencja dopisała, a pogoda spisała się na medal. – dodaje.

 

8

Efektowny pokaz łamania betonowej płyty…

Zaciekawienie wzbudzał także symulator jazdy obsługiwany przez studentów i pracowników PWSZ w Krośnie.

IMG_2082

W miasteczku ruchu drogowego przeprowadzony został turniej rowerowy pod patronatem Burmistrza Gminy Jedlicze Jolanty Urbanik. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Ponadto na boisku ze sztuczną nawierzchnią rozegrano mecz piłki nożnej. Rywalizowały ze sobą drużyny rodziców, uczniów jak również absolwentów. Strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Krosna przy użyciu profesjonalnego sprzętu zademonstrowali, jak w sytuacji zagrożenia uwolnić człowieka z samochodu po wypadku drogowym. Pokaz ratownictwa drogowego wzbudził zainteresowanie. Na piknik zawitali także policjanci na motorach.

Na zakończenie uczniowie SP i Gimnazjum wystąpili w spektaklu pt. „Misja specjalna”. którego bohaterowie z dużym powodzeniem walczyli z nałogami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pikniku.

Zdjęcia z pikniku:

zz

 

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze