Tylko dzisiaj, do puszek udało się zebrać ponad 19,5 tys. zł. Dodatkowo w puszkach znalazła się obca waluta. Z licytacji i wpłat na koncie stowarzyszenia, którego podopieczną jest 10-miesięczna Oliwka jest już 16 tys. zł. Razem prawie 36 tys. zł. Celem akcji jest zakup kamizelki oscylacyjnej, która pomoże Oliwce w dalszej rehabilitacji. Dzięki wielkiemu sercu ratowników, przyjaciół i mieszkańców Gminy Jedlicze ten cel uda się zrealizować!

Setki mieszkańców, ponad sto jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa podkarpackiego, służby ratownicze i mnóstwo gorących serc pragnących pomóc walczącej z mukowiscydozą 10-miesięcznej Oliwce z Męcinki – tak wyglądała „Nocna Ratowników dla Oliwki”, która odbyła się w sobotę (20.05) na parkingu Orlen Południe przy ul. Rejtana w Jedliczu.

Już od samego początku miejsce spotkania tętniło życiem. Licznie przybyli mieszkańcy nie szczędzili grosza na wsparcie leczenia dziewczynki. Wśród atrakcji strażackich czekających na uczestników akcji znalazł się m.in: pokaz pojazdów bojowych OSP i prezentacja umiejętności ratownictwa technicznego. Wieczór zwieńczył imponujący przejazd samochodów bojowych ulicami Gminy Jedlicze.

“Strażacka muzyka dla Oliwki.” [WIDEO]

Zobaczcie zdjęcia:

 

zz22

Jaką reakcję wywołał u Ciebie ten artykuł? Oceń jak czujesz!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Teraz wyświetlam Ci komentarze do fragmentów artykułu
Zobacz wszystkie komentarze