niedz.
20 °
pon.
21 °
Strona głównaSiatkówkaIX Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

IX Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

- Ogłoszenie/reklama -spot_img
W  sobotę (17.03) w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu odbył się IX Gminny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn OSP o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze.

W zawodach wystartowało 6 drużyn: OSP Długie, OSP Podniebyle, OSP Potok, OPS Moderówka, OSP Męcinka oraz OSP Piotrówka. Mecze rozgrywane były w dwóch  grupach systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów, do 20 punktów.

W wyniku ponad czterogodzinnych rozgrywek najlepszym zespołem okazała się drużyna OSP Moderówka, która po zaciętym finale pokonała OSP Długie (2:1). Walka o trzecie miejsce rozstrzygnęła się pomiędzy OSP Męcinka a OSP Podniebyle. Ostatecznie mecz ten zakończył się zwycięstwem strażaków z Podniebyla (2:0). Na piątym miejscu uplasowały się wspólnie zespoły OSP Piotrówka i OSP Potok.

Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Została wręczona również indywidualna nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju, którym została Angelika Dubiel reprezentująca OSP Moderówka.