O PORTALU

Jedlicze24.pl

Informujemy, zaskakujemy, szokujemy i bawimy. Od 10 lat dostarczamy naszym czytelnikom angażujące informacje. Tworzymy spójną platformę wymiany poglądów i opinii.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Główne źródło informacji

dla mieszkańców Jedlicza i Gminy Jedlicze

Szeroka grupa odbiorców

informujemy, angażujemy tysiące czytelników w różnym wieku

Rozpoznawalna lokalna marka

ponad 10 letnie doświadczenie na rynku mediów

Bogate i różnorodne treści

Informujemy, zaskakujemy, szokujemy i bawimy. Wiadomości, sport, kultura, rozrywka, społeczeństwo, samorząd i polityka. Zdjęcia, filmy, sondaż

O nas

Jedlicze24.pl to lokalny portal informacyjny, który swoim zasięgiem obejmuje zarówno gminę Jedlicze, część powiatu krośnieńskiego i miasta Krosna. Historyczne początki portalu sięgają 2005 roku. Wtedy bowiem Tomasz Słowik- twórca portalu Jedlicze24, uruchomił w Jedliczu forum dyskusyjne. Tak zaczyna się nasza historia. Portal pod nazwą Jedlicze24.pl oficjalnie rozpoczął działalność w 2012 roku. W tym roku świętuje swój pierwszy, większy Jubileusz- 10 urodziny.

Od dekady jesteśmy wiodącym wydawcą jednego z najdłużej działających serwisów informacyjnych w tej części kraju. Idąc za potrzebami naszych czytelników, odbiorców i  reklamodawców stawiamy na ciągły rozwój. Naszym partnerom oferujmy szerokie spektrum usług i produktów. Media to nasza pasja. Zapraszamy do współpracy!

Tak zmieniał się portal

X
X
X
X